Vizyonumuz

Biz, 2008 senesinden kurulan kaliteli ve çeşitli ürünleri yapabilen ve müşterilerimizin taleplerine cevap verebilmek için hızla gelişip büyüyen bir firmayız. Türkiye’deki ayakkabı, saraciye, deri ve tekstil ürünlerindeki değişimin ve büyümenin getirdiği metal aksesuar ihtiyacına cevap verebilen firmamız, dış piyasadan gelen istekleri de başarı ile karşılamış, iç ve dış piyasanın güvenini kazanmıştır. Tabii ki bunun temelinde altyapı ve yatırım vardır. Firmamız bu başarıyı deneyimli imalathanesi, yan atölyeleri ve çalışanları sayesinde gerçekleştirmektedir. En son model, teknikleri ve gelişmeleri takip ederek alternatifler ürete bilmesinin yanı sıra, bununla beraber tecrübeli yönetim kadrosuyla düzenli bir çalışma sistemine sahiptir.

Misyonumuz

Ayakkabı, çanta, kemer, deri ve tekstil aksesuarlarını üreten firmamız altın, gümüş, nikel, oksit, siyah nikel, setine, antik, kalay, gümüş antik, kalay oksit vb. Kaplamaların yanısıra nikel içermeyen ( free ) kaplama ve statik boya renklerinide aksesuarlara uygulama yapmaktadır. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, çeşit zenginliğinin yanında ayrıca istenilen model, isim ve logo çalışmalarını başarılı bir şekilde metale işleyerek kalıp imalatını yapmaktadır ve kalıptan çıkan ürünün sağlamlığını bünyemizde oluşturduğumuz test kademelerinden geçirerek her safhada kontrole tabi tutmaktadır.

Kalite Politikamız

Günümüzde müşteri açısından zaman, kalite ve çeşitle beraber şüphesiz en önemlisi ürünün hesaplı olmasıdır. İşte bunu da gözardı etmeyen firmamız, ürettiği her aksesuarın detaylarına inerek maliyet hesabı yapmakta ve özelliğine göre ürünlerini fiyatlandırmaktadır. Şu anda piyasada yaygın hale gelmiş olan aşırı karla satış ve piyasadaki dalgalanmalara göre fiyatlandırmadan uzak gerçekçi fiyatlarla müşterisine hizmet etmektedir. Altyapı, çeşit zenginliği, çalışma disiplini ve uygun fiyatlar sayesinde cazip hale gelen ürünlerimize karşı oluşan talebi başarıyla, vaktinde teslim etmek bizim en önemli firma prensiplerimizdendir.

Ayrıntılı bilgi almak ister misiniz?

Ücretsiz olarak fiyat teklifi almak için bize hemen mesaj atın!


Burayı Tıklayın